SME VŽDY PO VAŠOM BOKU. ÚDRŽBU VÁŠHO AUTA PRENECHAJTE NAŠIM ODBORNÍKOM.


 • Vaše vozidlo poznáme dokonale, pretože sme ho na vrhli a vyrobili.
 • Naši kvalifikovaní technici a zamestnanci sú pra videlne školení.
 • Ručíme za kvalitu originálnych náhradných dielov, na ktoré poskytujeme dvojročnú záruku.
 • Každý servisný úkon má vopred stanovený potrebný počet dielov a potrebný čas. Váš rozpočet tak nečaká žiadne prekva penie!

ÚDRŽBA A KONTROLA:

KLIMATIZÁCIA
Svoju klimatizáciu by ste mali nechať skontrolovať raz ročne. Stav klimatizácie ma významný vplyv na vnútorné prostredie vo vozidle a nezahmlený výhľad z neho. Ak zistíte, že výkon chladenia poklesol, požiadajte našich technikov, aby vám klimatizáciu otestovali.

FILTRE
Filtre poskytujú hneď niekoľko druhov ochrany, od ochrany zdravia vodiča a pasažierov, až po ochranu motora vozidla a životného prostredia. Udržiavanie filtračného systému vášho vozidla v optimálnom stave zvyšuje životnosť vozidla aj vašu bezpečnosť na cestách.

BRZDY
Musia byť kontrolované každých 10 000 km. Len tak budete mať istotu, že brzdové platničky aj kotúče sú v dobrom stave.

STIERAČE
Zimná sezóna predstavuje pre stierače výraznú záťaž a znižuje ich funkčnosť, preto je vhodné vymeniť ich každý rok. Stierače zaisťujú optimálna viditeľnosť z vozidla, a tým vašu bezpečnosť na cestách.

Postarajte sa o svieži dych vášho vozidla. Doprajte mu u nás kompletný servis klimatizácie – odstránime nečistoty, vyvákuujeme, opätovne naplníme a vydezinfikujeme celý systém, v prípade potreby doplníme chýbajúce chladiace médium a skontrolujeme peľový filter. Ak bude nevyhnutná jeho výmena, poskytneme vám na neho 20% zľavu. Aby ste si mohli užívať výhody našich jarných ponúk, vyplňte online REGISTRAČNÝ FORMULÁR a získajte svoju zľavovú poukážku.

 

 • Kontrola peľového filtra
 • Odsatie zbytkov média a nečistô a opätovné naplnenie systému
 • Dezinfekcia klimatizácie
 • Doplnenie chýbajúceho chladiaceho média (až do 0,3 kg)
 • Práca autorizovaného servisu

 

* Cena sa vzťahuje len na vozidlá s chladivom typu R134a. Informácie o cene služby pre vozidlá s chladivom 1234yf je možné získať v rámci autorizovanej servisnej siete FCA.

Pripravte svoje auto na novú sezónu. Naši technici skontrolujú dôkladne vaše brzdy, batériu, prevádzkové kvapaliny, stav pneumatík a ďalšie dôležité súčasti vozidla. Budete tak mať istotu, že vás na cestách nič neprekvapí. Aby ste si mohli užívať výhody našich jarných ponúk, vyplňte online REGISTRAČNÝ FORMULÁR a získajte svoju zľavovú poukážku.

 

 • Kontrola funkcie a stavu stieračov a ostrekovačov
 • Kontrola stavu a čistenie čelného skla
 • Kontrola a nastavenie externéh osvetlenia vozidla
 • Kontrola autobatérie diagnostickým prístrojom Midtronics s výpisom
 • Kontrola prevádzkových kvapalín (brzdová kvapalina, motorový olej, voda v ostrekovačoch, chladiaca kvapalina)
 • Kontrola stavu podvozku a zavesenia kolies
 • Vizuálna kontrola výfukovej sústavy
 • Vizuálna kontrola bŕzd
 • Kontrola stavu pneumatík - zmeranie hĺbky dezénu pneumatík a kontrola ich tlaku
 • Kontrola povinnej výbavy vozidla

 

Originálne náhradné diely Mopar® sú vyrobené tak, aby si aj v priebehu času zachovali svoju vysokú spoľahlivosť, kvalitu a výkon. S našou jarnou ponukou sú teraz cenovo výhodnejšie ako kedykoľvek predtým. Aby ste si mohli užívať výhody našich jarných ponúk, vyplňte online REGISTRAČNÝ FORMULÁR a získajte svoju zľavovú poukážku.


 

Registračný formulár

 

Prečo nevyužiť ďalšiu starostlivosť, ktorú Mopar® vášmu vozidlu ponúka? Užívajte si jar so všetkou parádou, zaobstarajte svojmu autu praktické a užitočné doplnky značky Mopar®. Vyberte si z našej zvýhodnenej ponuky nosičov bicyklov, strešných nosičov, koberčekov, diskov z ľahkých zliatin a doplnkov do batožinového priestoru. Aby ste si mohli užívať výhody našich jarných ponúk, vyplňte online REGISTRAČNÝ FORMULÁR a získajte svoju zľavovú poukážku.

 

 

Registračný formulár

 

 

 

NOSIČE BICYKLOV A INÉ STREŠNÉ PRIEČNE NOSIČE DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY TEXTILNÉ A GUMOVÉ
KOBERČEKY

 

PRÍSLUŠENSTVO
DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU
OZDOBNÉ POLEPY VOZIDLA OZDOBNÉ KRYTY SPÄTNÝCH
ZRKADIEL A INÉ KITY

 

Aby ste si mohli užívať výhody našich jarných ponúk, vyplňte online REGISTRAČNÝ FORMULÁR a získajte svoju zľavovú poukážku.

 

 

Registračný formulár

 

 . . . . . . .
 

 

 

Copyright © 2015 Fiat Group Automobiles Central & Eastern Europe Kft. Powered by Picabo Webadmin. Všetky práva vyhradené.

Ponuka platí od 1.4. do 31.5.2016 vo všetkých participujúcich autorizovaných servisoch značiek Fiat, Fiat Professional, Alfa Romeo, Abarth, Lancia, Jeep, Chrysler a Dodge. Uvedené ceny sú vrátane DPH. 20% zľava na nákup originálnych náhradných dielov je podmienená montážou v autorizovanom servise. Zľava je počítaná z aktuálnej cenníkovej ceny dielu a nevzťahuje sa na prácu. Cena kompletného servisu klimatizácie sa nevzťahuje na vozidla s novým typom chladiva 1234yf. V cene kompletného servisu klimatizácie nie je zahrnutá výmena peľového filtra. Fiat Chrysler Automobiles Central & Eastern Europe Kft. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť alebo zrušiť jarnú ponuku bez predchádzajúceho oznámenia. Podrobné informácie a podmienky nájdete na www.vernostsavyplaca.sk.